ЯКІСНИЙ ТА КОМПЛЕКСНИЙ РЕМОНТ ВАШОГО ПРИСТРОЇ.

Якщо Ви зайшли саме в цей розділ, то, очевидно, що вашому комп'ютеру, ноутбуку або монітору потрібен ремонт. Ваш пристрій гальмує, висне, нестерпно шумить, або навіть не вмикається? Приносьте його до нашого сервісного центру, і ми вдихнемо в нього нове життя.

Вісімнадцятирічний досвід ремонту комп'ютерів, ноутбуків та моніторів дозволив накопичити безцінний досвід роботи у цій сфері. Наш спеціаліст має знання про будь-які несправності, що виникають під час використання ноутбука або комп'ютера, від некоректної роботи Windows до виходу комплектуючих та ладу. Сервісний центр виконує комплексний ремонт та обслуговування ПК, ноутбуків та моніторів Samsung, Apple, LG, Lenovo, Dell, Acer, Toshiba та інших брендів. Даємо гарантію після виконання ремонту.

У нашому сервісному центрі діє програма кур'єрської доставки, ви можете замовити ремонт вашого пристрою, і кур'єр забере ваш комп'ютер, ноутбук, монітор. Коли ваша техніка потрапляє до рук нашого фахівця, він визначає всі причини несправності ПК, ноутбука, монітора шляхом повного розбирання. Після розбирання та визначення вартості ремонту наш фахівець зателефонує вам для узгодження подальших дій (ремонтувати чи ні). Після успішного ремонту пристрій доставляють назад.

Якщо у Вас залишилися питання, то ми на зв'язку з понеділка до п'ятниці з 9:00 до 18:00. Зателефонуйте: 098-731-19-01, 0512-36-00-03 опишіть проблему та отримайте безкоштовну консультацію від нашого фахівця. Або приїжджайте до нас, ми завжди раді бачити Вас у нашому сервісному центрі, який знаходиться на вулиці Пушкінській, 38 (навпроти заправки WOG).