ЩО ТАКЕ ЗАПРАВКА КАРТРИДЖУ?

Напевно, кожен із нас стикався з такою проблемою, коли ваш картридж почав друкувати блідо, із пробілами, або взагалі видає чистий аркуш паперу. Це означає, що закінчився його ресурс, тобто тонер (порошок) у самому картриджі чи зносилися його внутрішні деталі. Новий оригінальний картридж коштує дорого, і міняти його кожен 2-3 пачки паперу дуже дорого. Виробник друкувальної техніки заробляє переважно на витратних матеріалах. Якщо ви думаєте, що заправити картридж легко, просвердливши отвір у корпусі та засипавши новий тонер, то ви помиляєтеся. У кращому випадку ви побачите на аркуші сірий фон, і картридж просто погано друкуватиме. У гіршому випадку ви можете вивести картридж із ладу.

 Якісна заправка відбувається в ряд етапів з його очищення та заправки:

1) Коли ваш картридж потрапляє до рук нашого фахівця, він насамперед робить друк тестової сторінки. Це дозволяє визначити стан деталей вашого картриджа та вирішити – заправляти чи регенерувати ваш картридж.

2) Після погодження з клієнтом фахівець акуратно розбирає картридж. (Пошкодити внутрішні деталі картриджа дуже просто, досить легко зачепити фотобарабан, щоб ваш картридж перестав справно функціонувати).

3) Повне очищення бункера відпрацьованого тонера та обдув потоком стисненого повітря під високим тиском, що дозволяє прибрати навіть найдрібніші частинки тонера.

4) Очищення внутрішніх деталей (ракеля, дозуючого леза, валу первинного заряду, магнітного валу, фотобарабану).

5) Заповнення картриджа тонером європейської якості та відповідного для цього типу картриджа.

6) Очищення всіх шестерень, перевірка ущільнювачів, збирання картриджа.

7) Обов'язковий друк тестової сторінки для оцінки якості роботи картриджа та упаковка у світлонепроникну плівку.

8) Повернення картриджа клієнту.

РЕГЕНЕРАЦІЯ КАРТРИДЖУ

Ваш картридж неодмінно цього потребуватиме через час. Чому? Працюючи щодня, внутрішні деталі зношують себе це неминуче. Картридж стане блідо друкувати, з'являться смуги, крапки на аркуші, чорнота по краях сторінки. І звичайне заправлення, і очищення картриджа вже не допоможе.

Оригінального картриджа вистачає на один цикл роботи, після цього доводиться робити регенерацію. Регенерація картриджа це заміна всіх внутрішніх деталей картриджа на нові.

Отже, давайте докладніше розберемо, у яких випадках треба робити регенерацію картриджа лазерного принтера:

1) Принтер почав друкувати зі смугами, точками на аркуші, і вони мають характер, що повторюється.

2) Під час друку залишається сірий або темний фон. Тут є два варіанти. Засипаний не якісний тонер, який не підходить даному типу картриджа, або вийшли з ладу складові картриджа.

3) Друк двоїться. Це означає, що вал первинного заряду вичерпав свій ресурс.

4) Принтер друкує блідо.

5) З картриджа висипається тонер.

Причин може бути величезна кількість, і детальніше може сказати наш фахівець після діагностики та розбирання картриджа.

Заправка у домашніх умовах.

Ми настійно не рекомендуємо заправляти картридж у домашніх умовах, або у себе в офісі. Тонер – це дрібні частинки, які неминуче розлетяться по приміщенню, і ви дихатимете їм. Тонер не є безпечною речовиною і дихати їм вкрай небезпечно. Приміщення нашого офісу оснащене потужною витяжкою, в яку засмоктує весь відпрацьований тонер з картриджа. Наші фахівці одягнені у спеціальний одяг та маску, для безпечної роботи з тонером.

Ми дбаємо про навколишнє середовище.

Ще одна причина заправлятись у нас. Тонер – отруйна речовина та негативно впливає на навколишнє середовище. Методи нашої роботи дозволяють збирати весь тонер, використані деталі з картриджів у спеціальні пакети для подальшої утилізації.

СКІЛЬКИ ЧАСУ ЗАЙМАЄ ЗАПРАВКА ЧИ ВІДНОВЛЕННЯ КАРТРИДЖУ?

І ось ви вже у нас в офісі, віддали картридж нашому фахівцю. Скільки ж вам на нього чекати?

Заправка картриджа займає 5-10 хвилин, а регенерація - більш трудомісткий процес і потребує більшої уваги, а займає 10-15 хвилин. Якщо ж ви не хочете їхати до нас в офіс, ви можете замовити кур'єрську доставку. Нагадуємо Вам, що вона безкоштовна. Ви телефонуєте до нас на фірму, і наш кур'єр приїде та забере вашу техніку (Картридж, принтер, БФП, комп'ютер тощо) на заправку чи ремонт. Оплата готівкова та безготівкова. У разі безготівкової оплати кур'єр привезе вам рахунок, а у разі готівкової – чек.

ГАРАНТІЯ

Ми виконали ваше замовлення, і звичайно, разом із замовленням ми даємо гарантію на свої послуги. Ми гарантуємо, що:

  • Для Вашого картриджа використано якісні витратні матеріали європейського, американського, турецького та оригінального виробництва. Картридж надрукує не менше сторінок, ніж заявлено його характеристиками;
  • Картридж друкуватиме без дефектів у вигляді смуг, крапок тощо;

У Вас виникли проблеми після заправки? Ми готові усунути несправність безкоштовно, Вам необхідно лише надати картридж. Також, на картриджі повинні бути збережені наші пломби та наклейки. Навіть якщо у Вас є досвід співпраці з нашою компанією, і залишилося негативне враження, дайте нам можливість реабілітуватися. Наша компанія покращує сервіс щодня. Ми готові йти назустріч кожному клієнту, і кожен клієнт нам дорогий. Незалежно від того, як часто Ви до нас звертаєтесь. Ви принесли один картридж, або кілька. Якщо у Вас виникли питання, просто зателефонуйте за номерами: 098-731-19-01, 0512-36-00-03