У сучасному світі важко уявити офіс, який би не був укомплектований різноманітною офісною технікою. Принтери, копіювальні апарати, БФП, комп'ютери, монітори, факси, телефони, WI-FI роутери та багато іншого – стали невід'ємною частиною сучасного офісу.

Купуючи принтер і БФП, ми не замислюємося про те, скільки коштуватиме його заправка та обслуговування. Як правило, купується бюджетний варіант. У магазинах неохоче говорять про недоліки моделі, що Вам сподобалася, і вона швидко виходить з ладу. Наш сервісний центр готовий допомогти Вам у вирішенні цієї проблеми.

Продаж професійної, якісної офісної техніки – це ще один напрямок нашого сервісного центру, яким ми займаємося вже понад 18 років і знаємо, що офісна техніка була та буде затребувана завжди.

Тому сервісний центр «VENETA SYSTEM» ПП «БМП ТЕХНІКА» готовий запропонувати Вам величезний спектр офісної техніки з гарантією та подальшим обслуговуванням. Офісний персонал надасть професійну консультацію та допоможе обладнати ваш офіс найкращою технікою, яка працюватиме, та обслуговуватиметься без жодних проблем. Ми завжди раді бачити Вас у нашому офісі, який знаходиться на вулиці Пушкінській, 38 (навпроти заправки WOC) для уточнення цін та безкоштовної консультації. Або дзвоніть за телефонами: 098-731-19-01, 0512-36-00-03